Za realizację Inwestycji Żołnierska odpowiada spółka Żołnierska Inwestycja Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Została ona powołana przez firmy z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej oraz o ugruntowanej pozycji na rynku: Przedsiębiorstwo Budowlano-Produkcyjne Łęgprzem Sp. z o.o. oraz Stalprzem Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Budowlano-Produkcyjne Łęgprzem to wiodąca firma inżynierska działająca w branży budowlanej oraz na rynku nieruchomości. Profesjonalizm, rzetelność, ponad 30-letnie doświadczenie i ugruntowana pozycja w regionie pozwalają spełniać współczesne wymagania rynkowe związane z realizacją inwestycji budowlanych oraz obsługą projektów. (więcej)

Stalprzem Sp. z o.o. to firma z ponad 25-letnim doświadczeniem realizująca inwestycje w zakresie budownictwa przemysłowego, usługowego, mieszkaniowego oraz użyteczności publicznej, a także w systemie Generalnego Wykonawstwa. Posiada również własny węzeł betoniarski oraz laboratorium, prowadzące badania kontrolne surowców oraz nadzór nad ich jakością. (więcej)

W realizacji naszych inwestycji przywiązujemy szczególną wagę do jakości wykonywanych prac oraz wykorzystywanych materiałów. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą kierowniczą, współpracujemy z najlepszymi fachowcami, posiadającymi wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu prezentowana przez nas oferta mieszkaniowa charakteryzuje się wysoką jakością i estetyką wykonania, dbałością o detale oraz funkcjonalnością. To wszystko z myślą o komforcie życia i bezpieczeństwie przyszłych mieszkańców naszych inwestycji.